Czego szukasz?

Biurowiec Trapez - Grodzisk Mazowiecki

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową inwestycję – trzypiętrowy budynek usługowo-handlowy Trapez. Jest to nowoczesny biurowiec usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Zadbaliśmy o to, aby poza optymalnie rozplanowaną powierzchnią komercyjną, zaproponować naszym Klientom również przestronny parking podziemny na ponad 30 samochodów. Łączna powierzchnia w budynku do wynajęcia to 1 500 m2.

Podczas tworzenia koncepcji budynku Trapez zadbaliśmy również o szereg atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych, między innymi o:

 • wprowadzenie elementu szklanej fasady,
 • zainstalowaniu przestronnej windy,
 • automatyczne drzwi wejściowe,
 • klimatyzację oraz monitoring,
 • a także WI-FI.

Oddanie budynku do użytkowania zaplanowane jest na IV kwartał 2017 r.

 

Chcesz zapytać o indywidualną ofertę? Skontaktuj się z nami!

Parter i pierwsze piętro budynku usługowego Trapez

Jest to przestrzeń połączona z pierwszym piętrem dużym holem, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt nietradycyjnej galerii handlowej.

Na parterze budynku mamy do dyspozycji dwa lokale handlowe o powierzchni ok. 130 m2 oraz 240 m2. Ich rozkład oraz ostateczny charakter w znacznej mierze zależy od kreatywności naszych Klientów oraz od zaproponowanej przez nich aranżacji wnętrza.

Pierwsze piętro budynku Trapez składa się z lokali o powierzchni handlowej ok. 380 m2. Lokale zaznaczone na rzutach mają charakter poglądowy. Aranżacja oraz rozplanowanie funkcjonalności piętra zależy od potrzeb oraz struktury najemców.

Biura do wynajęcia – budynek Trapez

Drugie i trzecie piętro są przeznaczone dla najemców prowadzących działalność usługową oraz biurową. Łączna powierzchnia tych pięter wynosi ok. 800 m2.

O atrakcyjności naszej inwestycji decyduje wiele aspektów – między innymi idealna lokalizacja. Grodzisk Mazowiecki, to miasto usytuowane tuż pod Warszawą. Jeżeli więc jakaś firma zastanawia się nad przeniesieniem lub poszerzeniem działalności poza granice stolicy, jest to idealne rozwiązanie.

Lokalizacja biurowca Trapez

Okolica, w której powstaje budynek Trapez jest bardzo rozwojowa. Nasz biurowiec znajdzie się w Grodzisku Mazowieckim w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP. Dużą zaletą takiej lokalizacji jest fakt, że kilkanaście metrów od głównego wejścia do budynku znajduje się podziemne przejście prowadzące na drugą stronę miasta oraz na dworzec PKP. Dzięki temu, każdego dnia przechodzi tędy bardzo wiele osób – potencjalnych klientów dla Państwa firm.


Trapez powstaje u zbiegu ulic Żydowskiej oraz Towarowej i jest kontynuacja zabudowy kompleksu mieszkaniowego – Osiedla Platinum. Swoim stylem architektonicznym wpisuje się więc w już istniejące budynki.

 

Część miasta, w której zdecydowaliśmy się na budowę biurowca Trapez przechodzi gruntowną rewitalizację. Na najbliższe lata (2017-2018) zaplanowano wiele inwestycji, które związane są z rozwojem infrastruktury technicznej oraz powstawaniem nowych budynków mieszkalnych.

Do najważniejszych projektów rewitalizacyjnych należą:

 • przebudowa ulicy Żydowskiej oraz Towarowej wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą tj: ścieżki rowerowe, nowe oświetlenie, kanalizacja deszczowa oraz sanitarna, światłowody, likwidacja napowietrznych linii energetycznych,
 • budowa parkingu wielopoziomowego Park & Ride przy ul. Żydowskiej na ok 300 samochodów,
 • organizacja terenów rekreacyjnych przy ul. Żydowskiej,
 • rozpoczęcie drugiego etapu Osiedla Platinum obejmująca ok. 250 mieszkań,
 • budowa gminnych zasobów mieszkaniowych przy ul. Traugutta,
 • budowa parkingów samochodowych przy ul. Traugutta.