Czego szukasz?

Nova Lipova - Łódź

logo Nova Lipova - mieszkania w Łodzi

Nova Lipova to nowoczesny kompleks mieszkaniowy dedykowany osobom, które cenią sobie wygodę, atrakcyjną lokalizację oraz funkcjonalne rozwiązania w zasięgu ręki. To idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również dla tych, dla których ważne są: komfort, bezpieczeństwo i odrobina relaksu na co dzień.

Lokalizacja Osiedla Nova Lipova

Nova Lipova powstaje na skraju dwóch łódzkich dzielnic: Polesia i Śródmieścia. Inwestycję utworzą dwa, czteropiętrowe budynki o nowoczesnej architekturze, usytuowane między ulicą Lipową i ulicą Pogonowskiego. W pierwszym zaplanowane 64 mieszkania, w drugim - 49. Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanym metrażu - do 28 do 92 mkw.

 

W ofercie znajdują się lokale mieszkalne 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o przemyślanym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, z możliwością własnej aranżacji na etapie budowy. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, loggie lub tarasy.

 

Niewątpliwą atrakcją, która wyróżnia inwestycję Nova Lipova spośród dziesiątek innych powstających w Łodzi, jest specjalne przeznaczenie jednego z dachów budynku. Został on zaprojektowany jako tzw. strefa relaksu. Tu będzie można poćwiczyć w siłowni, jak również odpocząć wśród zieleni na przestronnym tarasie.

 

W każdym budynku znajdą się wygodne windy i podziemna hala garażowa. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba całodobowa ochrona i system monitoringu. 

 

Od strony ul. Pogonowskiego zaprojektowane zostały lokale usługowo-handlowe, które zapewnią mieszkańcom szybki i łatwy dostęp do dóbr i usług.

 

Projekt inwestycji powstał w biurze architektonicznym GRUPA PRO.

 

Budowa Novej Lipovej rozpoczęła się w II kwartale 2017 r. Oddanie do użytku zaplanowane jest na III kwartał 2019 r.