Czego szukasz?

Osiedle Platinum II - Grodzisk Mazowiecki

logo Osiedle Platinum - developer - mieszkania Grodzisk Mazowiecki

Osiedle Platinum to inwestycja mieszkaniowa, której pierwszy etap został już zakończony. W ciągu zaledwie dwóch lat nasza oferta znalazła wielu odbiorców, a obecni Lokatorzy zachęcają do zakupu mieszkań w tym kompleksie.

Już niebawem zaprezentujemy Państwu nową ofertę mieszkaniową skrojoną według najnowszych trendów...

Osiedle Platinum - nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - developer

Osiedle Platinum znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Żydowskiej. W ciągu ostatniego czasu Grodzisk Mazowiecki bardzo się rozwinął – nowe inwestycje gminne i prywatne związane z infrastrukturą oraz zabudową usługowo-mieszkaniową dodatkowo zwiększają atrakcyjność tego miejsca. Z Grodziska Mazowieckiego w zaledwie pół godziny można dojechać do Warszawy, a zwłaszcza w przypadku kiedy mieszka się na osiedlu zlokalizowanym tuż przy stacji PKP. Pomimo bliskości stacji kolejowej, zadbaliśmy o ciszę w mieszkaniach Osiedla Platinum – powstał ekran dźwiękochłonny, który skutecznie niweluje dźwięki przejeżdżających pociągów. 

Drugi etap Osiedla Platinum - mieszkania pod Warszawą

Drugi i trzeci etap budowy Osiedla Platinum będzie obejmował około 250 mieszkań. Podobnie jak w istniejącej już części tego kompleksu mieszkalnego, pod całą powierzchnią budynku powstanie przestronny parking dla mieszkańców. Do tego na każdej kondygnacji zostanie zastosowany poziom 0, dzięki czemu rodzice z dziećmi w wózkach, starsze osoby lub niepełnosprawni, wygodnie będą mogli korzystać ze swoich nowych mieszkań.


Mieszkania, które chcemy Państwu zaproponować, w większości przypadków, będą wyposażone w przestronne balkony oraz będą posiadać duże okna zapewniające optymalny dostęp światła dziennego. Przestrzeń pod budynkiem, to nie tylko parking podziemny, ale również funkcjonalne piwnice lokatorskie.